blog modowy Białystok białe kozaki nakd

Gdy miłość do szalonych stylizacji dostajesz wraz z genami.

Gdy chodzisz do Babci, a ta wita Cię słowami:

No wnusia, Ty to dziś odlotowo wyglądasz! 

Wiedz, że trafiłaś w tej wężowej sukience, białych kozakach i z etno torebką w ręce pod właściwy adres. Moja Babcia zawsze uwielbiała ciekawe stylizacje, to taka modnisia, w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Gdziekolwiek nie pójdzie, musi być zrobiona, ale elegancko, odpowiednio do swojego wieku. I zawsze, gdy mnie widzi w tych trendy rzeczach wspomina czasy, kiedy to ona stawiała na szalone stylizacje, a ja za każdym razem żałuję, że nic po tych czasach nie zostawiła gdzieś głęboko w kartonach.


blog modowy Białystok białe kozaki nakd

blog modowy Białystok białe kozaki nakd


Doskonale wiecie, że lubię wszelkie modowe szaleństwa. Za białymi kozakami w myślach uganiałam się kilka sezonów, w końcu się skusiłam, gdy poczułam, że to to, dokładnie to, czego brak w mojej szafie. Staram się nie ulegać mocno trendom, ale wielokrotnie Wam mówiłam, że to nie jest tak, że z nich definitywnie rezygnuję. Inwestuję w rzeczy, które wiem, że wielokrotnie będę nosić, nawet gdy dany trend minie. Bo tak naprawdę bardziej od co sezonowej wymiany garderoby, interesuje mnie inwestowanie w rzeczy, które będą sprawdzać się latami. I nie mówię tu o typowych basic’ach 😉


blog modowy Białystok białe kozaki nakd

blog modowy Białystok białe kozaki nakd


Zbieram ciekawe perełki, które później, przy zaczerpnięciu inspiracji i użyciu swojej wyobraźni, łączę na dziesiątki sposobów. I tak, wykorzystując to, co mam w garderobie oraz miksując z tym, co nowe, powstała stylizacja, która wbiła się w kolejny trend, czyli nakładanie sukienek na ubranie, w przypadku tej stylizacji – sukienki na golf. I choć jest to modne od kilku sezonów, ja dopiero oswoiłam się z tym pomysłem. Wiem, trendsetterka ze mnie słaba, jestem opóźniona jak polskie PKP, ale to dlatego, że czasem bardzo długo zaprzyjaźniam się z niektórymi hitami sezonów. Sprawdzam, czy to chwilowy zachwyt, czy wymysł, który przyjmie się na dłużej. Z reguły ulegam tym drugim. I z reguły znajduję w mojej garderobie ich interpretację.


kurtka H&M | golf i sukienka basic stories | torebka Zara | kozaki NA-KD


blog modowy Białystok białe kozaki nakd

Comments

comments

Dodaj komentarz