Processed with VSCO with e4 preset

Zmiany wraz z sezonami.

Gdy latem królują u mnie kwiaty, jesienią i zimą w głowie tylko brokaty.

Wraz z sezonami przechodzę zmiany i pełen pakiet modowych smaczków jest mi doskonale znany. 

Mimo wszystko mój styl krąży wokół boho damy, której dodatkowo brokat i cekin na zimę jest pisany. 


Processed with VSCO with e4 preset

Processed with VSCO with e4 preset


I cóż ja mogę dodać, gdy słowa powyżej tak naprawdę opisują wszystko. To, jaka jestem zmienna, jako kobieta. To, jakie mam upodobania. To jak bardzo się od siebie różnią, a jak bardzo lubię, gdy wciąż definiują mój styl. Styl, który wiosną i latem obsypany kwiatami, a jesienią i zimą czerń zatapia się w misce z brokatem i cekinami.

Tak bardzo jestem zmienna wraz z sezonami. Aura na podwórku ma na mnie znaczący wpływ stąd sięgam po zupełnie różne ubrania. One oddają każdego dnia mój nastrój i nastawienie do świata. Są spójne z humorem, spójne po prostu ze mną. Różne, ale wciąż składające się na mój osobisty styl, bo bez kwiatów, zwiewnych kiecek, brokatów i innych błyskotek moje życie zwyczajnie byłoby nudne. MOJE. Bo najbardziej lubię oceniać to, co jest związane ze mną. A ja uwielbiam, gdy coś się dzieje. W modzie szczególnie, bo w życiu lubię być czasem „kanapowcem”. Ale czasem, gdy nazbieram za dużo wrażeń. Nie tylko tych z wielkimi dokonaniami, ale i związanych z codziennymi uciechami.


Processed with VSCO with e4 preset

Processed with VSCO with e4 preset


I tym razem serwuję czarny look z ciekawymi elementami. Sweter to kaszmir, kontrastuje z winylowymi nogawkami. A te, przy kostkach spotykają się z perłami a następnie udają się na spacer z brokatowymi botkami. Całość otula drobna krata, która czasem plącze się miedzy nogami, ale częściej sprawia, że czuję się niczym elegancka pani. A na ramieniu kawałek błękitnego nieba, tak na wypadek, gdyby słońce schowało się za chmurami.


płaszcz, spodnie H&M | golf b.sic stories | botki Zara | torebka Mango


Processed with VSCO with e4 preset

Comments

comments

Dodaj komentarz