neonowa strzala post 0

Filozofia srebra.

Processed with VSCO with a7 preset

Processed with VSCO with a7 preset


sweter Tova | spodnie Tova | buty Zara | kolczyki H&M


Nie mam bladego pojęcia, czy ta sesja przypadnie Wam do gustu. Mam za to 100% pewność, że czuję się spełniona po jej stworzeniu. Pomysł powstał w chwilę, dosłownie. Planowałam poprzedni edytorial, to srebro ciągle mi gdzieś w tle grało, ale nie pasowało do poprzedniego zamysłu. Po chwili w głowie miałam pełną wizję na ten materiał. Materiał, z którego jestem szalenie zadowolona.

Przy okazji tej sesji mam też kilka przemyśleń dotyczących twórców. Wiodącą jest to, że my, ludzie realizujący swoje wizje, powinniśmy się kierować kreatywnością i tym, co nam w głowie gra, a nie tłumem. Bo tak naprawdę, zadowalając jedynie tłum, nigdy nie zadowolimy siebie na tej płaszczyźnie, gdzie spod naszych rąk i z naszych głów będą wychodzić jedynie pomysły wbijające się w jakiś trend, współcześnie można określić je „lajkującymi się”. Nasza widownia, odbiorcy, wszyscy, którzy oglądają nasze prace są ważni, ale najważniejszymi osobami w tym wszystkim jesteśmy my i nasze własne zadowolenie z tego, co stworzyliśmy. Brzmi samolubnie? Ale przemyśl sprawę. Na czym Ci w życiu najbardziej zależy – na aplauzie tłumu czy własnym spełnieniu? Mam nadzieję, że znasz właściwą odpowiedź. Ja znam. Wiem, że miliony serduszek pod twórczością, która mnie w pełni nie satysfakcjonuje, nie sprawią, że będę szczęśliwa.


Processed with VSCO with a7 preset

Processed with VSCO with a7 preset

Processed with VSCO with a7 preset


płaszcz Tova | spodnie Tova | sweter NA-KD | buty Zara


W takich momentach, gdy wybieram indywidualną ścieżkę, zadaję sobie pytanie, czy warto? Warto. Bo co to za życie i co to za twórczość, gdy nie zna się własnej ścieżki, a podporządkowuje pod kogoś. Gdzie miejsce na bycie sobą? Moje jest tutaj. Pokazuje się Wam z różnej strony. Dlaczego? Bo tak naprawdę taka jestem. Nie ma różnicy, czy w boho sukience, brokatach, dresie. Jestem różna, jestem otwarta na wiele i nie potrafię dać się zaszufladkować. Miałam kiedyś do tego wyrzuty, że nie jestem „jednakowa” a „różna”. Aż zrozumiałam, że jest to jedynie zaleta.

Stąd realizuje wszystko, co mam w głowie. Nie patrząc na to, czy się dana wizja komuś spodoba czy nie, bo podoba się mi i to jest już najważniejszy warunek realizacji. Jeśli uwierzycie w to, co robicie, reszta też uwierzy. Jeśli nie? Nie szkodzi. Każdy ma prawo do własnej oceny. Najważniejsze jest to, jaką ocenę Ty sobie wystawiasz. Ja dziś najwyższą, bo czuję się spełniona.


Processed with VSCO with a7 preset

Processed with VSCO with a7 preset

Processed with VSCO with a7 preset


bluza b.sic stories | spódnica Shein | kurtka Stradivarius | buty Stradivarius


Sesję zrealizowałam dzięki moim dziewczynom:
zdjęcia Paulina Kajewska

makijaż Katarzyna Kajewska 


Comments

comments

Dodaj komentarz