Processed with VSCO with e2 preset

Drogi Sierpniu!

 

Drogi Sierpniu!

Przeleciałeś mi w mgnieniu oka, rozrywając moją duszę pomiędzy szczęściem i radością płynącą z beztroskich chwil zakrapianych winem i podgrzewanych piękną słoneczną pogodą w niczym nie przypominającą klasycznego polskiego lata, a nostalgią płynącą prosto z serca ukazującą się w momentach uświadamiających mnie jak szybko płynie czas, którego nie jestem w stanie zatrzymać. Nie jestem nawet w stanie zapamiętać wszystkiego, co do minuty, co do sekundy, co do setnej sekundy, choć bardzo tego pragnę. Pozostaje zapytać tylko, czy byłabym w stanie, roztrząsając tak każdą chwilę iść nieustannie przed siebie, do przodu, w przyszłość?

Obawiam się, że nie. Dlatego chwytam piękne chwile, które przeżywałam w ciągu Twoich coraz to krótszych 31 dni na zdjęciach i staram się żyć chwilą, jakby jutra miało nie być. Trudne to, gdyż jesteś bardzo sentymentalnym miesiącem. Takim pięknym, jeszcze letnim, z pomarańczowymi zachodami słońca – najpiękniejszymi w całym roku, skoszonymi polami, dojrzewającymi słonecznikami, cykającymi cykadami i spadającymi gwiazdami, ale i z coraz krótszymi dniami i chłodniejszymi nocami. Twoje dni są nie do znudzenia, gdyż z każdym kolejnym przypominasz, że to co beztroskie powoli się kończy i to jest Twój największy urok. Pozostawiasz w naszych pamięciach ogromny ślad po sobie, który jest nie do wymazania, a do wzdychania jakim jesteś cudownym miesiącem, gdy jesień zapuka do okna i będzie sprzyjać wspomnieniom.

Sierpniu, trwaj w naszych głowach, duszach i sercach nieskończenie długo.

Ola,

31.08.2018 godzina 00:33


Processed with VSCO with e2 preset

Processed with VSCO with e2 preset

Processed with VSCO with e2 preset


sukienka NA-KD – kod neonowa20 daje Wam 20% zniżki na zakupy | kapelusz pamiątka z wakacji, także warto zaglądać na stragany i do zwykłych sklepów 🙂 | buty Converse | zegarek Daniel Wellington – kod STRZALA daje Wam 15% zniżki na zakupy 


Processed with VSCO with e2 preset

Processed with VSCO with e2 preset

Comments

comments

Dodaj komentarz