Processed with VSCO with c5 preset

Hej Piękna!

Hej Piękna!

Kiedy ostatnio czułaś się piękna?

Tak naprawdę piękna, że na swój widok dosłownie Twoje wszystkie myśli w głowie wręcz szalały, a na widok swojego odbicia w lustrze w sekundę pojawiały się rumieńce na twarzy?

Mam nadzieję, że niedawno. Że to uczucie jest Ci znane i to doskonale znane, a nie zapomniane. Mam nadzieję, że w duszy doceniasz swoje piękno. Piękno wewnętrzne, bo niesamowicie ważnym jest to, jaką jesteś osobą, ale i piękno zewnętrzne. O nim też trzeba pamiętać. Jasne, wiem, jest mnóstwo innych ważniejszych rzeczy niż wygląd. Nie będę nawet tworzyć listy, bo każda z Was z pewnością sama sobie zaraz coś wymyśli, co jest ważniejsze. Ale, zdradzę Ci pewien sekret, który tak naprawdę jest oczywistą sprawą. Kobieta, która czuję się pięknie – jest szczęśliwsza. Musisz to wiedzieć. Musisz być tego świadoma. To wbrew pozorom nic wielkiego, a robi znaczącą różnicę w naszym samopoczuciu. W naszym stanie psychicznym. W tym jak się zachowujemy, jak reagujemy. Na wszystko, na świat, na innych. Gdy nie widzimy w sobie piękna, potrafimy zatracać się w tę złą stronę. Pojawia się krytyka, zazdrość, która nie miałaby miejsca. Piękno zewnętrzne, musi iść w patrze z wewnętrznym, ale wierz mi, czasem tak jest, że gdy jakiś element zawodzi na zewnątrz, zaczyna zawodzić jakiś element wewnątrz. Bo wygląd, niby jest taką błahą sprawą, a potrafi wpędzić nas w kompleksy, które wydobywają z nas najgorsze zachowania. Zachowania, które już świadczą o tym, nie jakie jesteśmy na zewnątrz, a jaka jest nasza osoba, nasz charakter, jakie po prostu jesteśmy. Te oba rodzaje piękna muszą się ze sobą uzupełniać. Chciałbym Ci zagwarantować, że będziesz wtedy spełniona, ale każda z nas czuje co innego i żyje inaczej. Jednym z nas tyle będzie wystarczało do pełni szczęścia, innym będzie jeszcze czegoś brakowało. Ale spokojnie, z czasem poczujesz czego i gdy to osiągniesz, to Cie dodatkowo ukształtuje.

Pamiętaj, że dzięki temu, że Ty poczujesz się piękna i szczęśliwa, szczęśliwsze będzie też Twoje otoczenie. Dlatego, nie lekceważ tego, a dostrzeż, jaką daje Ci to moc. I ją wykorzystaj!

Go Girl!

Ola


Processed with VSCO with c5 preset


stroje NA-KD (model który mam na sobie TUTAJ) | naszyjnik NA-KD – z moim kodem „neonowa20” może zrobić zakupy o 20% taniej, kod działa na wszystko, co Wam się podoba 🙂 | kolczyki, koszula H&M | kapelusz to pamiątka z jedno z moich wyjazdów


1533133007854

Processed with VSCO with c5 preset

1533132966780

neonowa strzala strój oliwkowy nakd 13

Processed with VSCO with c5 preset

Processed with VSCO with c5 preset


 

Comments

comments

Dodaj komentarz