Processed with VSCO with j6 preset

Magia kwiatów i przyjaźni.

Sesja, którą Wam publikuję, to połączenie dwóch magii z jakimi mamy do czynienia – magii kwiatów i magii przyjaźni.

Mam pewną tezę, moją własną, wynikającą z moich obserwacji i personalnych odczuć. Ciekawa jestem, ile z Was po jej przeczytaniu w myślach mi przytaknie:

Kwiaty mają swój niepowtarzalny urok, którego moim zdaniem nic i nikt nie jest w stanie pobić 🌼 Ale, są w stanie dodać uroku każdemu i wszystkiemu 🌼

Prawda? Prawda. 

Mają uzdrowicielką moc. Działają jak lekarstwo. Potrafią wywołać uśmiech na smutnej twarzy. Ocieplić wizerunek każdego twardziela. Wnieść mnóstwo kolorów do świata. Potrafią sprawić, że zaczynamy myśleć pozytywniej. Potrafią sprawić, że stajemy się bardziej empatyczni. Bardziej wrażliwi. Z piękniejszymi duszami.

Uwodzą nas swoimi kolorami i zapachami. Przyciągają. Czarują. Uzależniają. Rzucają urok.

Czyż to właśnie nie jest magia?


Processed with VSCO with j6 preset

neonowa strzala tova 2

Processed with VSCO with j6 preset

neonowa strzala tova 8

Processed with VSCO with j6 preset

neonowa strzala tova 5

Processed with VSCO with j6 preset


Ola: sukienka TOVA Bukiet
Pola: sukienka TOVA Cyganeria


Jest jeszcze coś również pięknego a nawet piękniejszego od magii kwiatów. Bo choć kwiaty potrafią sprawić kolorowym nawet pochmurny dzień, o tyle nie podadzą ręki, gdy w ten pochmurny dzień będziemy jej potrzebowali. A przyjaciółka? Zawsze!

Przyjaźń ma swoją niepowtarzalną magię. Nie jest tylko płytkim zauroczeniem na widok czegoś pięknego, bo prawdziwa przyjaźń znosi wszystko. Wzloty i upadki. Smutki i radości. Sukcesy i porażki. Jest budowana latami, sprawdzana wieloma próbami. To nie ścieżka usłana różami, bo tak naprawdę życie nie jest usłane różami. Jednakże zaufanie, jakie jest budowane pomiędzy dwoma osobami jest czymś niesamowicie potężnym. Nie darzymy nim przecież każdej osoby na świecie, a wybrane. I czy to nie jest coś, co wręcz czasami mam wrażenie, wykracza poza ziemską codzienność i ociera się o magię, że na całym świecie gdzieś w którymś momencie trafiamy na osobę, która staje nam tak ważna i tak bliska?

Czyż to nie jest magiczne?


Processed with VSCO with j6 preset

neonowa strzala tova 18

Processed with VSCO with j6 preset

neonowa strzala tova 11


Ola: sukienka TOVA Azalea
Pola: sukienka TOVA Yellow Poppy 


Prawdziwa przyjaźń przetrwa dzięki naturalności. A gdy nie masz nic do ukrycia i nie musisz nikogo udawać, poczujesz prawdziwe szczęście. Wewnętrzną radość. Budującą Cię od środka. Uświadamiającą, że każdy z nas jest inny i nie musimy być kopią siebie nawzajem, by znaleźć osoby, w których gronie będziemy akceptowani.

Poczujemy w sobie też ogromną moc i wiarę, że jesteśmy ważni. Ważni dla kogoś. A to pomaga góry przenosić i cieszyć się nie tylko własnym szczęściem, ale także też i tych najbliższych. Szczera przyjaźń po prostu pomaga nam stać się lepszymi ludźmi niż jesteśmy.

Doceniajcie Wasze przyjacielskie relacje. Celebrujcie obecność taki osób w Waszym życiu. I radujcie się, że siebie macie.


Processed with VSCO with j6 preset

neonowa strzala tova 14

Processed with VSCO with j6 preset

neonowa strzala tova 17

Processed with VSCO with j6 preset

neonowa strzala tova 15


Polę część z Was doskonale zna. Ale z pewnością są tutaj osoby, którym z chęcią właśnie w tym momencie przedstawiam moją szalenie uzdolnioną przyjaciółkę. Były czasy, gdy w każdym wpisie występowałyśmy razem, dawno co prawda, ale były, bo razem założyłyśmy tę stronę. Mimo iż Pola wolała stanąć po drugiej stronie obiektywu i momentami zamieniać się w mojego fotografa, nasza przyjaźń przetrwała, co mnie szalenie cieszy i na dodatek się wzmocniła. Czasem, gdy usiądę i pomyślę, co mam w życiu i co mi się udało, myślę że o więcej nie mam co prosić. Mam miłość, mam zdrowie, mam przyjaźń. To są prawdziwe wartości, dzięki którym, gdy trochę zboczę z toru, szybko wracam i uświadamiam sobie, co jest w życiu najważniejsze.

Ogromnie się cieszę, że Pola z chęcią wzięła udział w tej sesji, którą mogliśmy stworzyć we współpracy z marką Tova. Mamy piękną pamiątkę na starość, gdy będziemy chciały naszym dzieciakom pokazać nasze zdjęcia z młodości. Ale nie tylko te kolorowe obrazki zarchiwizowane na dysku mojego komputera są piękną pamiątką, ale również kadry i chwile, które pozostały w naszej pamięci. Niezapomniane!

Mam nadzieję, że sesja Wam się podoba i z chęcią będziecie do niej wracać 🙂

Comments

comments

Dodaj komentarz