Processed with VSCO with j6 preset

Chodź zatańczymy.

Przyszła. Ewidentnie w złym humorze. Takie permanentne wkurzenie na cały świat, a z pewnością na sporą jego część. Przyszła i pokazuje swoje humorki. Królowa się znalazła. Od wymyślania, od teatru odstawiania. Raz zaszlocha. Raz się uśmiechnie. Ja mówię jej: „To nie robota.”. To ona ponownie swoje. Raz zaszlocha, raz się uśmiechnie. Spogląda na mnie. Wiecie, tak spod byka. TESTOWO. Sprawdza, czy reaguję.

Obserwuję. Obmyślam strategię. Daję jej przestrzeń. Niech się tak zachowuje, widocznie potrzebuje.

To ona ponownie, na brak mej reakcji – raz zaszlocha, raz się uśmiechnie. I tak w koło.


Processed with VSCO with j6 preset

Processed with VSCO with j6 preset

Processed with VSCO with j6 preset


Ale moje nerwy w tym roku ze stali i nikt ich nie powali. Zapraszam do spaceru. Ubieram się ładnie, na szaro. By się do niej dopasować. By się nie wyróżniać, by nie drażnić. W końcu, Królowa jest jedna, a mówimy o ocieleniu stosunków. Zatem, sweter ciepły, jak na tę porę roku przystało. Ale szary, bo powielam dress code Koleżanki. Płaszczyk w kratę, modny, ale też ponownie szary. Spodnie czarne jak smoła, winylowe, dla kontrastu faktur. By nie wyglądać tak codziennie, by nie wyglądać tak obojętnie. By pokazać, że mam pazura. Ale but już brokatowy, by na spacerze był humor odlotowy. Nieco imprezowy, bo studencka dusza ciągle we mnie siedzi, choć z indeksem się już pożegnałam. Szal na szyi różowy. Ale pudrowy. Miałam nadzieję, że to jakoś zniesie. Taki przyjemny w dotyku, że przy jej oschłym zachowaniu, potrzebowałam jakiegoś wsparcia. I się wkurzyła.

Jak nie krzyknęła, jak nie dmuchnęła. Włosy latały, ale na mej twarzy uśmiech wspaniały. Mówię: „Chodź zatańczymy!”.

I było fajnie.

Dalej ma swoje humory. Ale, otulam ją swym ciepłem, mymi swetrami i szalami, siadamy w salonie z aurą stworzoną zapalonymi świeczkami. Zajadamy się mandarynkami i cieszymy oczy serialami.

Nie chcę by sobie poszła, nawet chciałabym by została, a najważniejsze, humor odzyskała!


swetry NA-KD (sweter ze zdjęć NA-KD ) | szale NA-KD (szal ze zdjęć NA-KD) | kolczyki NA-KD  (kolczyki ze zdjęć NA-KD) – z kodem neonowastrzalax15 możecie zakupić w tym sklepie o 15% taniej 🙂 | płaszcz Shein | spodnie H&M | torebka Mango | buty Zara


neonowa strzala nakd 5

Processed with VSCO with j6 preset

neonowa strzala nakd 6

Comments

comments

Dodaj komentarz