neonowa strzala nakd kombinezon 3

Aleksandra w Kranie Czarów

Mogłabym się nazywać Alicja, to piękne imię. Byłabym jak bohaterka z baśni, która dzięki króliczej norze odkryła świat, o jakim nikt nie śnił. Ale, tak się nie nazywam. Aleksandra to też piękne imię, choć przyznam, że mało w których ustach skierowane w moim kierunku brzmi ekstra na tyle, bym była zachwycona, że ktoś tak do mnie mówi. Mimo wszystko, w jakimś stopniu podoba mi się to, jak się nazywam i mimo, że z Alicja łączy mnie jedynie pierwsza i ostatnia litera imienia, którą jest „A”, a po drodze jeszcze wskakuje wspólne „L”, to również mam swój zaczarowany świat. Zamiast taczać się po króliczych norach, kreuję go w głowie i sprzedaję Wam go na tych magicznych kadrach, które bardzo możliwe, że uderzają najmocniej jedynie w moją wrażliwość i pobudzają wyobraźnię, a w Waszym przypadku stanowią zaledwie piękne zdjęcia.


neonowa strzala nakd kombinezon 5

neonowa strzala nakd kombinezon 4


Ważne jest opowiadanie historii lub… Kreowanie historii do tego, co widzimy. Historii niestworzonych i pięknych, pobudzających wyobraźnię i zmysły. Wszystko siedzi w naszych głowach. Od nas zależy, czy poprzez zamknięcie oczu niczym za użyciem magicznej różdżki przeniesiemy się do innego świata. Czy potrafimy śnić i marzyć. Czy pozostać realistami.

Rzeczywistość jest jedna. Od nas zależy jak ją będziemy postrzegać. Czy jako coś codziennego czy magicznego. W moich oczach świat jest piękny i kolorowy. Może nie idealny, ale mimo wszystko wspaniały. Wystarczy, że się na niego pozytywnie otworzysz, a odnajdziesz własną Krainę Czarów. Pytanie, czy chcesz?


kombinezon NA-KD – z kodem „neonowa20” możecie zrobić zakupy o 20% taniej 🙂  | sandałki Renee 


neonowa strzala nakd kombinezon 2

Comments

comments

Dodaj komentarz