Processed with VSCO with j2 preset

Sielski klimat.

Stylizacja jakbym się wyrwała z rancza na Dzikim Zachodzie. Tylko klapki w stylu królewskim, z perłami, jakbym zwinęła jakiejś księżniczce po drodze. I dotarłam. Na moje ulubione”ranczo” do mojego ulubionego „pałacu”. Ogromną przyjemność dają mi chwile spędzone w tym „królestwie”. Są błogie. Oderwane od rzeczywistości. Beztroskie. Pomagają zapomnieć o zwykłej codzienności, ale i pomagają doceniać to, co mamy, zamiast bujać w obłokach i ciągle myśleć o tym, czego nie mamy. Mamy szczęście, mamy zdrowie, mamy rodzinę i mamy możliwość odpoczynku w takim miejscu. Czy to nie jest za wiele?


Processed with VSCO with j2 preset

Processed with VSCO with j2 preset

Processed with VSCO with j2 preset


Zawsze czegoś nam w życiu będzie brakowało. Mam wrażenie, że ten proces osiągania jakiegoś poziomu w posiadaniu danych rzeczy czy poznawaniu nowych miejsc, czy odnoszenia sukcesów zawodowych, czy w jakiejkolwiek innej życiowej dziedzinie, wzrasta wraz z wskoczeniem na dany pułap. Z pewnością ciągle będzie głos w głowie mówiący, że nie masz jeszcze tego i tego. Nic złego. W końcu to on napędza nas do działania. On sprawia, że chcemy o czymś marzyć i o coś walczyć. To jest największy życiowy motywator, dzięki któremu każde z nas jest w tym miejscu, do którego doszło dzięki intensywności szeptom w głowie. Od nas tylko zależy jak bardzo poddamy się tej motywacji i będziemy piąć do góry. Czy podniesiemy się z kanapy, czy będziemy jedynie myśleć o tym, czego tak pragniemy nic z tym nie robiąc. Od nas też zależy, czy ten głos nie zadziała na nas demotywująco. Czy mimo pragnień i ciągłego poczucia, że czegoś nam brakuje, nauczymy się doceniać to, co mamy. Tak, nauczymy, bo to wielkie wyzwania doceniać to – co się ma, a nie biadolić nad tym, czego się nie ma.

Pomyślcie, jak bardzo czegoś pragniecie. Pomyślcie, jak bardzo doceniacie to, co macie. Przeanalizujcie to. Wyciągnijcie wnioski. A później zastanówcie się, co zrobić by było jeszcze lepiej. Z wiedzą i wiarą jak wiele w swoim życiu macie, osiągniecie swoje sukcesy. Wszystko siedzi w naszych głowach 🙂


sukienka Answear | kapelusz Answear | buty Steve Madden | torebka Simple | zegarek Akerfalk


Processed with VSCO with j2 preset

Comments

comments

Dodaj komentarz