sukienka nakd neonowa strzala 8

Falbany i zwierzęcy print.

Mam słabość do sukienek, to wiemy nie od dziś. Mam również słabość do falban, co można zauważyć przeglądając bloga, choć nie będą się rzucać tak w oczy. Za to mało znajdziecie stylizacji, w których dominuje zwierzęcy print. Pamiętam jak kupiłam sobie kiedyś zieloną bluzkę w czarne cętki i to był już mój szczyt. Już jej oczywiście nie noszę. Mam w szafie również płaszcz w stłumioną panterę i ten przyznam – noszę z chęcią. Jak sięgam myślami w głąb mojej pamięci i analizuję pozostałą zawartość garderoby, dochodzę do wniosku, że chyba na tym wyliczenie moich ubrań w panterkę mogę zakończyć. A nie! Przepraszam. Miałam kiedyś jeszcze buty, czerwone jak sukienka ze zdjęć w czarne cętki, a druga para była w zebrę. I na tym koniec. Można zatem uznać, że ta sukienka jest rewolucją w mojej garderobie. Że musiała mi się naprawdę spodobać, że się na nią skusiłam, bo wierzcie mi, krój i falbany by nie obroniły całości, gdybym nie poczuła mięty do tego koloru i do cętek w takiej wersji.


sukienka nakd neonowa strzala 6

Processed with VSCO with j2 preset

Processed with VSCO with j2 preset

Processed with VSCO with j2 preset


Sukienka ma dość trudną długość, ale tej akurat się zbyt nie obawiałam. Kończy się akurat w takim miejscu, w którym nie powoduje wielkiego rozstrojenia, jeśli chodzi o proporcje sylwetki. Dodatkowo można mieć wrażenie, że sukienka jest dość ciężka i obszerna – przez ilość falban – dlatego dla zmniejszenia i zmiękczenia tego efektu dobrałam luźny kardigan, który momentalnie odbiera jej wyjściowy charakter, czyniąc bardziej codzienną.

Chyba nie byłabym sobą, gdybym nie zaszalała ze wzorami. Chociaż delikatnie. Jak widzicie, klapki poszły w ruch kolejny raz i to jest świetny dowód na to, że kratka pasuje do wielu innych wzorów i można ją spokojnie łączyć z innymi printami, aby tylko zachować umiar. Dodatkowo – w przypadku klapek, pojawia się tutaj ta sama sytuacja, co w poprzednim wpisie. Dzięki lekkiej formie, klapki pięknie tutaj grają i nie odbierają mi centymetrów, jakby to zrobiły np. adidasy czy trampki.

Zestaw przyprawiam odrobiną biżuterii, a tym razem padło na złote dodatki, które nadają bardziej retro klimat tej stylizacji, ale z powiewem stylu glamour. Kolczyki w kształcie kwiatów, zegarek, czy łańcuszek torebki, to drobne elementy, ale znaczące i dopinające wszystko w spójną całość. Totalnie w moim stylu. I na tym mogę zakończyć zdradzanie Wam przepisu na kolejną stylizację. Podpowiedź jak nosić wzór w panterę już macie. Dajcie znać, jak Wasze wrażenia 🙂


sukienki NA-KD (sukienka ze zdjęć) | kolczyki NA-KD (kolczyki ze zdjęć) – z kodem „neonowastrzala20” macie 20% zniżki na zakupy 🙂 | torebka Paulina Schaedel | buty Stradivarius | okulary H&M | zegarek Akerfalk


sukienka nakd neonowa strzala 5

Comments

comments

Dodaj komentarz