Processed with VSCO with j2 preset

LOVE VACAY

Kwiecień – plecień.

Poprzeplata.

Trochę zimy.

Trochę lata. Lata, które wdarło się na nasze podwórka z impetem i jest wyczuwane każdym mikroelementem naszej skóry. Lata, które wręcz czuć w powietrzu. Jego zapach. Jego zaduch. Jego radujące duszę ciepło.

Nie wierze, że po tych pięknych słonecznych dniach jest jeszcze jakaś osoba, która nie marzyłaby o lecie. O wakacjach. O tych upalnych dniach. Relaksujących wieczorach, dających wytchnienie  po całym dniu. Z cykadami w tle. Gwieździstym niebem u góry.

Myślę, że każdy z nas już marzy o tym marzy. O tej porze roku, o której na samą myśl się rozluźniamy i odczuwamy spokój. Kiedy pozwalamy sobie na więcej swobody i wręcz pragniemy jej bardziej.

Tej lampki wina na tarasie, ogniska ze znajomymi, późnych spacerów z bliską osobą, jazdy rowerem niemalże nocą.

Latem jakby nieco odpuszczamy. Zrywamy związek z zasadami na rzecz luzu i życia. Pozwalamy sobie na więcej i dzięki temu korzystamy z życia bardziej. Chłoniemy je garściami. Zachowujemy się niczym drzewa, które magazynują wszystko, co im potrzebne do przetrwania zimą. Łapiemy radość, na każdy możliwy sposób. Kumulujemy ją, by zimą móc korzystać z naszych rezerw. A pierwsze przebłyski lata oraz wysokie temperatury sprawiają, że rozwijamy się do życia ponownie.


Processed with VSCO with a10 preset

Processed with VSCO with a10 preset

koszula Femi stories ss18 neonowa strzala 4

koszula Femi stories ss18 neonowa strzala 5


Radość mimowolnie pokazuje się na twarzy. Włosy targane wiatrem stają się przyjemnością. A ciało nie może nacieszyć się ciepłem powietrza.

Zrzucamy co ciężkie. Grube płaszcze, masywne buty.

A ja chętnie sięgam po luźne koszule. Po te, które musiały przezimować na wieszaku w szafie srogie mrozy bądź chowane były pod swetrami i bluzami nieswojo wystawiając chociaż kołnierz i mankiety na zewnątrz. Teraz biją urokiem i uwodzą, jednocześnie sprawiając, że czuję się w nich ekstremalnie wygodnie i ultra kobieco. Są trzy typy, które lubię najbardziej – białe, w paski i jeansowe. Tych w szafie gromadzę bez opamiętania, a gdy tylko zobaczyłam tę od Femi Stories momentalnie wiedziałam, że musi trafić do mojej kolekcji. Każda moja biała koszula różni się od siebie. Ta zdecydowanie ma 100% wakacyjny charakter, o czym mówi zresztą sam napis – LOVE VACAY. Do tego wszędobylskie palmy, pastelowe kolory naszywek i ja jestem „kupiona”. Mam nadzieję, że Wy również, bo taką koszulę warto mieć na letnie dni w swojej garderobie. Gwarantuję Wam, że niejednokrotnie będziecie po nią chwytać, gdy znajdzie się w Waszym zasięgu ręki, a gdy pójdzie do prania i nie zdążycie jej przygotować do noszenia – srogo zapłaczecie, że nie postaraliście się o te porządki wcześniej 😀

Aby Was dodatkowo skusić, choć mam nadzieję, że jej urok i już same zdjęcia to zrobiły, powiem Wam, że mam dla Was kod zniżkowy na zakupy w sklepie Femi Stories. Kod to NEONOWASTRZALA15 i daje Wam 15% zniżki. Ważny 7 dni od dziś, czyli od 16.04 🙂  Mam nadzieję, że Wam się przyda!


koszula Femi Stories | spodnie Monashe | buty Converse | koszyk Mango | naszyjniki Mollie | bransoletki Pandora | zegarek Daniel Wellington – 15% zniżki na zakupy z kodem „strzala” 🙂


koszula Femi stories ss18 neonowa strzala 6

Processed with VSCO with a10 preset

koszula Femi stories ss18 neonowa strzala 8

Comments

comments

Dodaj komentarz