Processed with VSCO with a10 preset

Dzień Kobiet

Moje Drogie Babeczki, mamy 8 marca – Dzień Kobiet. Nic nowego. Kwiaty, życzenia, co roku zdaje się to samo.

Chciałabym, abyście jednak co roku patrzyły na to święto szczerze, a wszelkie życzenia brały do siebie. Niektórzy je składają odruchowo, bo wypada. Część osób jednak podchodzi do nich sumiennie i stara się przekazać jakąś myśl, ideę.

Wiem, że kumplowanie się z dziewczynami czasem jest trudniejsze niż z facetami. Takie już jesteśmy. Ale warto się jednak starać, aby nasze relacje, między kobietami, były bardziej szczere, otwarte i przyjazne. Abyśmy same pod sobą dołków nie kopały i nie podstawiały nóg koleżance, bo jej się coś lepiej powodzi, albo jest ładniejsza, albo szczuplejsza.


Processed with VSCO with a10 preset

Processed with VSCO with a10 preset

Processed with VSCO with a10 preset


Chciałabym, aby każda z Was wierzyła w to, że jest piękna! Bo piękno, to nie tylko nasz wygląd. Myślicie pewnie: „pierdzieli banały”. Pierdzielę, jasne. Ale wiecie co, jeżdżąc ostatnio na różne wydarzenia, poznając mnóstwo ciekawych i inspirujących kobiet, zauważyłam, jak prędko przestałam patrzeć na to, jak wyglądają, a zaczęłam momentalnie doceniać to, co do mnie mówią i jaki udaje nam się nawiązać w danym momencie kontakt. Nieograniczony postrzeganiem przez pryzmat wyglądu. Coś pięknego! Nie chcę, abyście mnie źle zrozumiały, bo nigdy ten wygląd nie ograniczył mnie w kontaktach. Bardziej zależy mi na tym, aby przekazać Wam, że ostatnio to jedynie dostrzegłam i zobaczyłam, jaka to jest ogromna wartość.

Chciałabym życzyć Wam wiary i odwagi do życia oraz spełniania swoich marzeń. Życie bez marzeń jest puste, ale życie z marzeniami w głowie i jedynie w głowie, zaczyna się robić męczące. Dlatego życzę Wam odwagi, by stawiać sobie cele i siły, by te cele realizować. Kto po kroku, odważne dążyć za swoimi marzeniami.

Życzę Wam również poczucia, że jesteście warte każde skarby, każdego dnia. Bez względu na humor, wygląd, ubiór. Bo nawet w dresie i z potarganymi włosami jesteście niesamowite, bo jesteście kobietami. A kobiety to silne babki, z założenia!

Chcę również, abyście wiedziały, że ideały mogą być ideałami, ale w takim wypadku każda z nas jest chodzącym ideałem. Bo jeszcze na tym świecie nikt nie stworzył ani niczego takiego, ani nikogo takiego, co by przypasował każdemu. Bo każdy z nas ma własne wyobrażenie chodzącego ideału, dlatego proszę olać współczesne kanony piękna i być sobą, bo to zdecydowanie największa wartość.

A na koniec chciałabym powiedzieć, abyście czerpały energię z tego, co Wam ludzie oferują – czy to pomoc, czy po prostu dobre słowo. I również, abyście miały radość z dawania tego samego, gdyż to również cieszy i podbudowuje. Bo nie ma nic piękniejszego od obopólnego wsparcia. Bądźmy kobietami dla kobiet i bądźmy dobre dla siebie nawzajem i dla siebie samych. Buzi!


kurtka, sweter, spodnie, szalik H&M | buty Zara | torebka Mango | zegarek Daniel Wellington – kod „strzala” daje Wam 15 zniżki na zakupy na oficjalnej stronie marki 🙂


Processed with VSCO with a10 preset

Processed with VSCO with a10 preset

Processed with VSCO with a10 preset

Processed with VSCO with a10 preset

Comments

comments

Dodaj komentarz