Processed with VSCO with a10 preset

Gwiazdka z W.Kruk – świąteczne inspiracje zakupowe

Mikołajki już za nami, święta przed nami i jak zwykle przed nami również gorączka zakupowa. Ręka w górę, kto z Was, choć myśli już o świętach nawet na początku listopada, prezenty kupuje na ostatnią chwilę? Co roku staram się przygotować Wam inspiracje na upominki, które możecie podarować rodzinie bądź bliskim, aby Was nieco zainspirować i pomóc rozejrzeć się w tym, co jest dostępne w sklepach. Tym razem przygotowałam wpis, w którym wystąpi jedynie biżuteria, a w nadchodzących dniach zostanie ona uzupełniona innymi pomysłami na święta 🙂

Tyle jeśli chodzi o krótki wstęp, bo tak naprawdę, nie ma co tu za wiele na wstępie się rozpisywać, gdyż mamy co tutaj oglądać (a wierzcie mi, Wasze oczy zaraz ujrzą mnóstwo piękna bijącego z ekranu!).


0 wisiorki na szarym tle-horzGrafika po lewej: 1.    2.    3.    4.    5.    6.    7.    8.     Grafika po prawej: 1.    2.    3.    4.

Może uznacie to za zbyt banalne podejście, ale ja sobie nie wyobrażam Gwiazdki bez gwieździstej biżuterii. Ma ona swój szczególny urok, bez względu na to, czy prezentuje się w srebrnej odsłonie, złotej, czy dodatkowo wysadzania cyrkoniami. Osobiście jestem totalną gwiazdkową maniaczką, dlatego biżuteria z tym motywem zawsze podbije moje serce, co myślę, że bardzo ułatwia wybór osobom, które chcą mi sprezentować coś na święta. Myślę, że takich maniaczek jak ja jest wiele, także wszelkie gwiazdki dozwolone.

O ile chętniej noszę drobne kolczyki, a większe, zdobne nakładam na specjalne okazje, o tyle uwielbiam nosić naszyjniki w zmultiplikowanej ilości. Nawet, gdy jeden jest już dość efektowny. Zabawa polega jedynie na odpowiedniej regulacji łańcuszków, by zawieszki się o siebie nie ocierały, a miały idealne odległości, by móc prezentować się w pełnej krasie. Oczywiście nie zabrakło w inspiracjach motywu gwiazdki, ale pojawiły się również inne propozycje, na które warto zwrócić uwagę. Szczególnie na tę zawieszkę z drzewem!


0 perły1.   2.    3.    4.    5.    6.    7.     8.    9.    10.

Bez pereł nie wyobrażam sobie nie tylko Gwiazdki, ale również wielu innych eleganckich okazji oraz nawet codziennych stylizacji. Dodają każdemu zestawowi niesamowitego szyku i myślę, że za to są uwielbiane przez kobiety. Moim faworytem z tej grafiki jest zestaw składający się z pierścionka (1.), kolczyków (10.) oraz naszyjnika (9.). Jednakże każdy element tej grafiki ma swój wdzięk, którego nic nie jest w stanie odebrać. Świetne są również projekty, które kształtem nawiązują do pereł, a wykonane są całkowicie ze złota czy srebra. To idealna propozycja dla kobiet, które za perłami nie przepadają, ale podobają się za to koliste kształty. Hitem zdecydowanie jest pierścionek (8.), który – jestem w stanie to sobie wyobrazić – solo na dłoni jest w stanie skraść całą atencję i zdecydowanie nie potrzebuje kompana, by zawrócić kobiecie w głowie 😉


0 dotyk koloru-horz

Grafika po lewej stronie: 1.    2.    3.    4.    5.    6.    7.    8.                 Grafika po prawej stronie: 1.    2.    3.    4.    5.    6.

Skoro przeszłam już do tematu pierścionków – oh, te potrafią nieźle zawrócić w głowie! W ofercie marki W. Kruk znajdziecie wiele perełek, które swym urokiem zdobędą serce kobiety. Jeśli chodzi o pierścionki, nie mam szczególnych kryteriów, które muszą spełniać przy zakupie. Musi mi się szalenie podobać, bym chciała go nosić (albo patrzeć na niego na półce :D). Także, znalazłam kilka propozycji, które zachwycają kolorowym kamieniem, ale także kilka propozycji, które bardziej nawiązują do klasycznych pierścionków. Wierzcie mi, to kropla w morzu, jeśli chodzi o propozycje z powyższych grafik. Wybór jest tak szeroki, że jeszcze mi podziękujecie, że dokonałam za Was selekcji – „problemem” jest tylko to, że teraz ja śnię o nich wszystkich po nocach. Ale to akurat jest dość oczywiste i przewidywalne, bo jak o nich nie śnić, gdyż po jednej stronie mamy pierścionki jak z baśni, a po drugiej te, na których widok od razu ciśnie się słowo „TAK„.

Ach, rozmarzyłam się! I może niejedna z Was również. A może mam tutaj Panów, którzy szukaj prezentu dla bliskich swemu sercu kobiet? Mam nadzieję, że choć odrobinę Was zainspirowałam. A ja tymczasem kończę ten list do Mikołaja z nadzieją, że nie tylko do Was zajrzy, ale również i do mnie! 😉

Comments

comments

Dodaj komentarz