Processed with VSCO with j5 preset

Nowy punkt na mapie Białegostoku: Dworzysk

W tym tygodniu, dokładnie 7 lutego, miało miejsce otwarcie lokalu Dworzysk i miałyśmy okazję z Polą uczestniczyć w tym wydarzeniu. Może nie było to huczne otwarcie z balonami, za to z przepyszną  lawendową panna cottą (rozpływam się, gdy tylko przypominam sobie ten smak!) oraz możliwością porozmawiania z Ulą oraz Grześkiem, czyli twórcami wszelkich dóbr, jakie znajdziecie w lokalu. Ich otwartość, pogoda ducha i pozytywne nastawienie do świata oraz osób odwiedzających ich lokal przekracza granice możliwości, jednocześnie czyniąc to miejsce niesamowicie przytulnym.

 

Processed with VSCO with j5 preset

 

Na Facebook’u Dworzyska możemy przeczytać: „Lawendowe pole i drewno to nasza codzienność. Nasze produkty łączą w sobie miłość do natury i pracę naszych rąk.” i to widać od razu, gdy przekracza się próg lokalu na Warszawskiej 13. Mało tego, doskonale również czuć, gdyż zapach lawendy rozchodzi się po całym korytarzu, prowadząc nas do właściwych drzwi. A w środku półki zapełnione wszelkimi produktami z lawendy, które nie tylko zaskakują zapachem, ale również i wyglądem. I choć produkty same w sobie są doskonałe, to dopełniają je piękne opakowania i etykiety. Zdaje się, że to szczegóły, ale to właśnie one wpływają na wyjątkowość marki, a także dbałość jej twórców o każdy, nawet najmniejszy, drobiazg.

 

Processed with VSCO with j5 preset

 

Dworzysk oferuje świetne produkty do pielęgnacji, jak chociażby mus do ciała, peeling, sole do kąpieli, mydła, olejki oraz hydrolat. Większość tych produktów można wypróbować na miejscu, przekonać się, czy ich zapach bądź konsystencja nam odpowiada. W lokalu możemy również zakupić piękne świece oraz produkty zapachowe do wnętrz. A dla smakoszy znajdzie się syrop z lawendy, który jak mówi etykieta, gdyż sama nie miałam okazji jeszcze wypróbować, idealnie nadaje się do słodzenia kaw, a także jest świetnym dodatkiem do deserów (i tu potwierdzam, gdyż panna cotta z syropem lawendowym smakowała niebiańsko). Jest to z pewnością raj dla miłośników produktów naturalnych i kolebka pomysł, jeśli chodzi o podarunki. Miejsce z pewnością warte odwiedzenia! >>> Dworzysk, Warszawska 13, Białystok 

 

Processed with VSCO with j5 preset

Processed with VSCO with j5 preset

Comments

comments

Dodaj komentarz