Processed with VSCO with j2 preset

Wesołych świąt!

Kolejne święta i kolejne życzenia. Zdaje się, że co roku formułka „wszystkiego najlepszego, zdrowych, rodzinnych, w przyjaznej atmosferze świąt Bożego Narodzenia” brzmi tak nudno, że w sumie mogłaby być niewypowiadana. I w tym roku zrozumiałam, że nawet i ten życzeniowy klasyk ma sens i ogromne przesłanie.

Kochani, wszystkiego najlepszego, zaczynając o rzeczy materialnych, gdyż te są błahe, kończąc na tych najważniejszych – emocjonalnych, uczuciowych. Abyście czuli, że wszystko, co robicie, jest najlepsze. Abyście czuli, że ludzie, którymi się otaczacie, to są właśnie Ci najlepsi z najlepszych, przyjaciele i rodzina na którą zawsze można liczyć. I abyście czuli, że wszystko, z czym spotykacie się na co dzień, jest najlepsze, bo to Wasze życie, nie czyjeś inne i inaczej być nie może. Musicie czuć i wierzyć w to, że jest najlepsze, a gdy nie jest najlepsze, to dążyć z całych sił, aby takie było.

Zdrowych świąt, bo nie ma nic gorszego, niż dotykająca choroba, bez względu na to, że borykamy się z Amazonką z nosa, czy jest to poważna choroba. Zdrowie jest tak naprawdę najważniejsze, bo daje nam siłę do działania, do życia, do czucia. A tej siły nigdy za wiele.

Rodzinnych, bo to właśnie okres świąt, bez względu których, ma nakłaniać nas do spotkania z rodziną, do spędzenia z nią więcej czasu niż zwykle. Codziennie jesteśmy zalatani, zatem odpuśćmy w te 3 dni i doceńmy ten wolny czas od zwykłej zabieganej codzienności i poświęćmy ten czas najbliższym. To naprawdę ważne i myślę, że z wiekiem każdy to ceni.

W przyjaznej atmosferze, bo nie ma nic gorszego niż kłótnie podczas świąt. One bolą jeszcze bardziej niż te codzienne. I nie ważne, czy poszło o niekupione marchewki czy politykę, odpuśćmy sobie, bo tak łatwo w tej całej świątecznej szamotaninie zapomnieć, co jest tak naprawdę ważne. A ważna jest RADOŚĆ. Radość każdego w tych dniach. I tej radości życzę Wam mnóstwo. Wraz z moimi dziewczynami. Przeżywajcie te święta najcudowniej jak się tylko da!


Processed with VSCO with a6 preset

Processed with VSCO with j2 preset

Processed with VSCO with a6 preset

Comments

comments

Dodaj komentarz