2016-08-2912.32.154-1

weekendowa stylizacja

 top Shein | spodenki Monashe | buty, kapelusz H&M | biżuteria Pandora | zegarek Cluse
Ależ to był weekend! Pogoda w końcu dopisała, dzięki czemu można było wynieść się na dwa dni na działkę poza miasto. A tam – totalna sielanka! Sobotni wieczór należał do spotkania ze znajomymi przy grillu i tak dużej ekipy nie udało nam się zebrać już od dawna. Zawsze to ktoś nie może, to jest poza miastem, a to pracuje, a tym razem jakby los chciał, by wszyscy mogli spotkać się przy stole i biesiadować!
Dodatkowo M. ma u siebie na działce grządki ze świeżymi warzywami oraz szklarnię, w której hodują pomidory. Przyznam szczerze, że o ile normalnie pomidorów nie jem, bądź robię to bardzo rzadko, o tyle te, z własnego krzaka, smakują tak rewelacyjnie, że nie można się im oprzeć.
Na działkę wpadła również Pola, zatem uchwyciłyśmy mój weekendowy zestaw i w końcu zrobiłyśmy zdjęcia w szklarni. Okej, nie jest to pełnowymiarowa sesja w szklarni, jaka mi się marzy, ale M. nigdy nie chciał mi zrobić zdjęć nawet w takiej małej szklarence, a Pola momentalnie podchwyciła klimat i z chęcią złapała za aparat 😀 Nie będę ukrywać, już pałam do tych zdjęć sentymentem, gdyż nie są zwykłym wyjściem na zdjęcia, a zdjęciami uchwyconymi podczas niezwykłego weekendu.
Dajcie znać ja Wy spędzaliście weekend! No i oczywiście, czy stylizacja przypadła Wam do gustu 🙂

Comments

comments

4 thoughts on “weekendowa stylizacja

Dodaj komentarz